BAZA NOCLEGOWA

wczasy nad jeziorem to świetny pomysł.
Wykorzystaj pobyt na Mazurach!

własna linia brzegowa to jeden z atutów domków

WCZASY NAD JEZIOREM

Dlaczego warto wynająć domek nad jeziorem? Każdemu należy się wypoczynek, ale jak w obecnie trudnych czasach dla turystyki, związanych z pandemią bezpiecznie wypoczywać? Każdy wczasowicz chce spędzić swój długo wyczekiwany urlop w warunkach jak najbardziej sprzyjających wypoczynkowi i z dala od zatłoczonych kurortów. Domki nad jeziorem są idealnym rozwiązaniem, nawet dla najbardziej wymagającego turysty, który ceni komfort, bliskość natury i spokojny wypoczynek z dala od tłumów. 

Domki wakacyjne - dla kogo?

Zdecydowana większość ludności naszego kraju zamieszkuje w dużych aglomeracjach miejskich. Nie każdy może sobie pozwolić na życie w domu jednorodzinnym, albo w przyjaznym środowisku. Wiele rodzin mieszka w blokach, w mieszkaniach o niewielkiej powierzchni i często w okolicach o zbyt mocno zurbanizowanych terenach, gdzie dostęp do natury jest mocno ograniczony. Dlatego idealnym rozwiązaniem dla tej grupy osób są wczasy np. w wynajętym domku nad jeziorem. Tego rodzaju zakwaterowanie gwarantuje każdemu, nieograniczoną przestrzeń, intymność i ciszę, która jest niezbędna do odpoczynku i regeneracji.

Domki na Mazurach - świetny pomysł na wczasy nad jeziorem

Domki nad jeziorem są zazwyczaj bardzo dobrze wyposażone i są w stanie zapewnić komfort dla kilkuosobowej rodziny. Domki mogą być wybudowane w różnym standardzie. Domki o podstawowym standardzie, wyposażone są w łazienkę, łóżka, niewielki aneks kuchenny, ewentualnie taras i miejsce do biwakowania. Domki o wyższym standardzie, oprócz niezbędnych sypialni i kuchni, mogą mieć kominek albo taras. W domku nad jeziorem nie powinno zabraknąć niezbędnych sprzętów, takich jak kuchenka, lodówka ale także świeżej pościeli czy też naczyń.

Wynajęcie domku na wakacje, czy też wczasy z dziećmi, są idealnym rozwiązaniem. Spokój i kontakt z naturą jest zagwarantowany, a to bardzo sprzyja wypoczynkowi i regeneracji na kolejne miesiące pracujące.

Mazury to idealny kierunek na wczasy nad jeziorem. I choć baza noclegowa jest spora, zarówno w miasteczkach oraz z dala od nich, to wybór domku nad jeziorem będzie na pewno dobrym rozwiązaniem. Ta forma noclegu sprzyja wypoczynkowi, korzystaniu z lokalnych atrakcji, umożliwia też bliski kontakt z przyrodą. Domki można zarezerwować w ośrodkach wypoczynkowych (gdzie jest spory wybór domków), są też samodzielne domki na wynajem, na osobnej działce.   

Domki nad jeziorem, Perła Krutyni

Perła Krutyni, Nowy Most 5

Domki Letniskowe z plażą, Gawliki Wielkie 52A

Klub BAZA Mrągowo - nieoficjalna strona o klubie